DZIEŃ BABCI

JEDNO SERCE, KTÓRE MAM

A W TYM SERCU RÓŻY KWIAT

UWAGA RODZICE

Informujemy, że od dnia 07. 01. 2019  salą zbiorczą (przyprowadzanie dzieci o godz.6.00 i odbiór do godz.17.00) będzie sala 2- 2,5 latków na parterze budynku.

02.01.2019

DZIEŃ ŚWISTAKA

DZIEŃ HANDLOWCA

DZIEŃ NIEDŹWIEDZIA

Nowy Rok 2019

Życzymy szczęśliwego Nowego Roku 2019

10 GRUDNIA

10 GRUDNIA DZIEŃ PRAW CZŁOWIEKA

Każdy człowiek prawa ma, mam je i ja!

Prawo do niewiedzy i do upadków,

prawo do tajemnic, do niepowodzeń, łez.

Prawo do szacunku i do własności,

Dzień Telewizji, Dzień Życzliwości

Inspiracja na Dzień Życzliwości:

Dziękuję, przepraszam i proszę - te słowa w serduszku noszę.

Te słowa najpiękniej jak umiem każdemu, kogo spotkam, mówię.

Dziękuję, gdy chcę podziękować, przepraszam, gdy przeprosić mam chęć,

najczęściej mówię zaś proszę, bo wiem, że to ważny gest.

KTO TY JESTEŚ? - POLAK MAŁY

,,KTO TY JESTEŚ ? POLAK MAŁY'' Tak brzmiał tytuł dzisiejszego koncertu w przedszkolu w wykonaniu artystów z Lubuskiego Biura Koncertowego w Zielonej Górze.

Uwaga! Uwaga!

Nadal trwa jesienna zbiórka dla Przytuliska przy ul. Miodowej w Żaganiu. Podopieczni ze schroniska będą wdzięczni za każdą okazaną formę pomocy.W szczególności liczą na: karmę - głównie z puszki, smycze - dla średnich piesków, mogą być automatyczne i różne tego typu akcesoria, kropelki na pchły i kleszcze dla małych i dużych psów.W ubuiegłym miesiącu (24.10.2018) przekazaliśmy pierwszą tegoroczną partię prezentów dla psiaków. Było tego dość sporo.

Z GITARĄ I SOMBRERO, CZYLI MUZYCZNE ,,O'LE'' !!!

W dniu 29.10.2018 wystąpił w naszym przedszkolu zespół mariachiLos Amigos  . Dzieci poznały muzyczną historię małego Pablo, tradycje, stroje, instrumenty i muzykę z dalekiego Meksyku. Wzbogacając tym samym swoją wiedzę o muzyce i o Świecie. Poznały instrumenty i ich nazwy w języku meksykańskim, np. : RONROCO, GUITARRON,VIOLIN,GUITARRA, MARACAS, CABAZA, atakże charakterystyczne dla stroju Meksykanina SOMBRERO. Artyści na pamiątkę swojego występu złożyli autografy.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu dzisiejszym 15.10.2018 świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. Dzieci ze starszych grup, a mianowicie 4,5 i 6-latków przygotowały występ pt.,, Dzień nauczyciela na wesoło''. Zaproszono kadrę pedagogiczną, personel a także maluszki i trzylatki, które również wręczały kwiatki. Na koniec pani dyrektor złożyła życzenia wszystkim pracownikom przedszkola i podziekowała dzieciom oraz wychowawczyniom za przygotowany występ.Nie zabrakło nagrody dla małych artystów w postaci koszyczka słodkości.