DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu dzisiejszym 15.10.2018 świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. Dzieci ze starszych grup, a mianowicie 4,5 i 6-latków przygotowały występ pt.,, Dzień nauczyciela na wesoło''. Zaproszono kadrę pedagogiczną, personel a także maluszki i trzylatki, które również wręczały kwiatki. Na koniec pani dyrektor złożyła życzenia wszystkim pracownikom przedszkola i podziekowała dzieciom oraz wychowawczyniom za przygotowany występ.Nie zabrakło nagrody dla małych artystów w postaci koszyczka słodkości. Życzenia złożył również prezes całego Zespołu Edukacyjnego. Następnie przedszkolaki powędrowały z życzeniami do żłobka, gdzie niegdyś stawiały swoje pierwsze KROKI. Podziękowały paniom i wręczyły upominki.